Христина Лукащук

Контакти

ел. пошта: artcoralli@gmail.com

WhatsApp та Viber за ном. тел. +380681691078

 

Народилась 1972 року у Львові. Разом зі середньою загальноосвітньою школою закінчила дитячу художню школу.

Навчалась у Львівському училищі прикладного мистецтва ім. І. Труша (спеціальність художня кераміка). Закінчила Львівський державний аграрний університет за спеціальністю «Архітектура будівель і споруд».

Працювала у сфері архітектури. Була директором ЛКП «Місторемпроект».

У 2000—2006 рр. брала участь у виставках декоративно-прикладного мистецтва. 2001 р. — персональна виставка живопису на склі «Великодня» у Львівському музеї етнографії.

2010 — 2014 рр. — заснувала арт-галерею «Коралі».

Авторка та ілюстраторка серії біографічних артбуків «Микола Лемик» та «Михайло Сорока» про однойменних героїв визвольної боротьби, де оповідь рівною мірою творять як текст, так і художнє оформлення. Вийшли 2018 року у видавництві Discursus

Блогерка на Штука на Zbruc.eu.

відзнаки:

  • Лауреат конкурсу романів, кіносценарію та п'єс «Коронація слова» у 2008, 2009, 2010, 2012 роках.
  • Спецвідзнака за найкращий еротичний твір 2012 року «Курва» на міжнародному літературному конкурсі романів, кіносценарію та п'єс «Коронація слова».
  • Переможниця традиційного щорічного конкурсу імені Олеся Гончара журналу «Бористен» (м. Дніпропетровськ) за 2015 рік — за високохудожні твори, спрямовані на духовне та патріотичне виховання дітей та юнацтва].
  • Найкращі дитячі ілюстратори незалежної України
  • «Книжка року'2018». Короткі списки. Номінація «Дитяче свято»: Михайло Сорока та Микола Лемик
  • Запорізька книжкова толока 2018 р.: ІІІ місце у номінації «Мистецька література» Христина Лукащук за книги Михайло Сорока та Микола Лемик.
  • Переможниця в номінації «Ілюстрована книжка року» «Топ БараБуки»: «Сова, яка хотіла стати жайворонком» письменниця Галина Вдовиченко (видавництво «Чорні вівці»).
  • Книжка «Сова, яка хотіла стати жайворонком» письменниці Галина Вдовиченко видавництво «Чорні вівці» з ілюстраціями Христини Лукащук ввійшла в довгі списки претендентів на «Книга року ВВС-2018»
  • Книжка «Сова, яка хотіла стати жайворонком» письменниці Галина Вдовиченко видавництво «Чорні вівці» з ілюстраціями Христини Лукащук ввійшла до міжнародного каталогу «Білі круки 2019» («White Ravens 2019»).

 

матеріал взятий з Вікіпедії: https://uk.wikipedia.org/wiki/Христина_Лукащук

Тексти

2022
0
Голоси відсутні
Ця мініп’єса на три героїні про жінку. і хоч за розміром вона невилика, проте підіймає питання важдиві для кожної з нас. Це і про особисті кордони, і про
Соціальна драма, Трагікомедія, для дорослих, 15 сторінок3 Ж