Віталій Гавура

Контакти

pacifistono@gmail.com

facebook.com/Onopir

instagram.com/pironosy

vimeo.com/pironosy

Драматург та режисер. Народився у місті Херсон. Випускник кіношколи КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого 2020-го року. Має постановку в Центрі сучасного мистецтва “Дах” за власною п’єсою «Мама завжди захистить». Нова п’єса Віталія «Мавпи з апельсинами» у 2021 році увійшла до збірки кращих п’єс сучасної української драматургії «8» та була поставлена у Національному Театрі ім. Лесі Українки. Під час повномасштабної російсько-української війни, у 2022-му році автором було створено документальну п’єсу «Збіг обставин» на основі інтерв’ю з працівниками критичної інфраструктури. П’єса була перекладена англійською та поставлена у ProEnglishTheatre (прем’єра відбулась у Центрі Леся Курбаса). Віталій викладає авторський курс по документальному кіно. Фільм Віталія «Чачьо» отримав нагороду на 11-му Одеському Міжнародному кінофестивалі від Міжнародного журі ФІПРЕССІ, а наразі є доступним для перегляду на сайті сучасного українського кіно Takflix.

Тексти

2022

Переклади:

Англійська

Постановки:

2022 - ProEnglishTheatre

0
Голоси відсутні
Це інтерв’ю з працівниками критичної інфраструктури з різних регіонів України під час повномаштабної російсько-української війни.
Вербатім, 22 сторінок3 Ж, 3 Ч
2021

Відзнаки:

Була створена в рамках драматургічної лабораторії "Drama Pro" (ментор - Максим Курочкін)

Публікації:

Збірка "8"

Постановки:

2022 - Національний Театр ім. Л. Українки

0
Голоси відсутні
Фентезійна історія, яка розгортається у сучасному Києві.
Любовна історія, Фентезі, 3 акт, 42 сторінок3 Ж, 6 Ч
2015

Відзнаки:

Шорт-листи:

«Тиждень актуальної п’єси»

«Драма. UA»

«Любімовка»

«Євразія»

Постановки:

2017 - Центр сучасного мистецтва "Дах"

0
Голоси відсутні
Чутки українського степу. Тут відбуваються не просто сімейні сварки чи нерозуміння двох поколінь. Тут стикаються два світи. Як їм ужитися під одним дахом?
Комедія, Соціальна драма, 3 акт, 15 сторінок4 Ж, 3 Ч, 1 Д